Akce

Sparks / US, support: Mister Goodnite / US

Datum 11.09.2017
Doors 19:00
Start 20:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru890PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketportal

Legendární americká kapela Sparks vystoupí v rámci The Hippopotamus tour 2017 také v Lucerna Music Baru. Na tomto vystoupení představí skladby ze svého nového alba Hippopotamus a také písničky, které hráli během své čtyřicetileté kariéry.

Sparks jsou americká popová kapela založená v roce 1971 v Los Angeles bratry Ronem (klávesy) a Russelem (zpěv), přejmenovaná z kapely Halfnelson, založené v roce 1968. Jsou známý pro jejich bizarní přístup ke skládání písniček, součástí jejich hudby jsou často inteligentní, sofistikované a jízlivé texty a velmi svérázná jevištní prezentace, ztělesněná kontrastem mezi hyperaktivně působícím dováděním frontmana kapely Russela a Ronovou zamračenou kamennou tváří. Jsou taky známý falzetem zpěváka Russela a stylem hry na klávesy Rona. Jejich hudba umí ve vás vyvolat vzpomínky na minulost, když vás ve stejnou chvíli přenese do nadčasovosti.

Nikdy nezněli jako kdokoliv jiný než oni sami a na rozdíl od ostatních kapel založených ve stejné době pořád směřují dopředu, zkoušejí nové nápady a udržují věci pořád svěží pro sebe i pro své fanoušky, což je zárukou nezapomenutelné originality každého z jejich vystoupení.

Další akce

Zobrazit celý program