Akce

Sparks / US

Datum 11.09.2017
Doors 19:00
Start 20:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru890PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Legendární americká kapela Sparks vystoupí v rámci The Hippopotamus tour 2017 také v Lucerna Music Baru. Na tomto vystoupení představí skladby ze svého nového alba Hippopotamus a také písničky, které hráli během své čtyřicetileté kariéry.

Sparks jsou americká popová kapela založená v roce 1971 v Los Angeles bratry Ronem (klávesy) a Russelem (zpěv), přejmenovaná z kapely Halfnelson, založené v roce 1968. Jsou známý pro jejich bizarní přístup ke skládání písniček, součástí jejich hudby jsou často inteligentní, sofistikované a jízlivé texty a velmi svérázná jevištní prezentace, ztělesněná kontrastem mezi hyperaktivně působícím dováděním frontmana kapely Russela a Ronovou zamračenou kamennou tváří. Jsou taky známý falzetem zpěváka Russela a stylem hry na klávesy Rona. Jejich hudba umí ve vás vyvolat vzpomínky na minulost, když vás ve stejnou chvíli přenese do nadčasovosti.

Nikdy nezněli jako kdokoliv jiný než oni sami a na rozdíl od ostatních kapel založených ve stejné době pořád směřují dopředu, zkoušejí nové nápady a udržují věci pořád svěží pro sebe i pro své fanoušky, což je zárukou nezapomenutelné originality každého z jejich vystoupení.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program