Akce

The Afghan Whigs / US, support: Ed Harcourt

Datum 05.08.2017
Doors 18:30
Start 19:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru590 / VIP 3140PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

In Spades – tak se jmenuje nové album The Afghan Whigs, které vyjde v květnu a kapela ho představí 5. srpna v Lucerna Music Baru, kam se vrátí po dvou letech. Jako support se představí anglický písničkář Ed Harcourt.

In Spades je album zvláštní již svým uměleckým ztvárněním obalu, obsahem je záhadné a přímo vybízí posluchače, aby pronikali do jeho temných metafor a spektrální obraznosti. “Je to strašidelná deska,” říká Greg Dulli, frontman a hlavní autor Afghan Whigs. “Líbí se mi, jak je to celé tajemné. Není to samo o sobě koncepční album, ale když jsem to poskládal dohromady, objevil se mi oblouk a tak jsem se nechal vést. Pro mě to je deska o paměti, zejména o tom, jak rychle se spájí život a paměť.”

In Spades jsou na jedné straně typičtí Afghan Whigs, koneckonců jako všechno, co dosud natočili – a jak zaplnili prázdné místo mezi punkem středozápadu USA, který představovali Die Kreuzen a Hüsker Dü, psychedelickými soulovými symfoniemi The Temptations a rockovými plochami Led Zeppelin a Lynyrd Skynyrd. Na druhé straně toto album kapelu zase o kus posouvá dopředu.

Kromě standardních vstupenek za 590 Kč je k dispozici také 50 ks VIP vstupenek, které umožňují vstup na zvukovou zkoušku, meet & greet s kapelou a upomínkový předmět. Cena VIP je 3140 Kč + poplatky a koupit je můžete na pokladně a webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz.

Line up:
18:30 doors
19:00 Ed Harcourt
20:00 The Afghan Whigs
21:30 end

Další akce

Zobrazit celý program