Akce

The Dillinger Escape Plan / US + Shining / NOR – ZRUŠENO

Datum 15.02.2017
Doors 19:00
Start 20:00
PředprodejeObscure.cz, Ticketpro, Ticketportal

Koncert THE DILLINGER ESCAPE PLAN v Praze je zrušen! Podle oficiálního vyjádření THE DILLINGER ESCAPE PLAN na svém FB profilu, kapela nebude pokračovat v turné a všechny domluvené koncerty, včetně toho pražského se ruší. Pořadatel koncertu Obscure promotion prosí o týden trpělivosti, kdy se pokusí domluvit náhradní termín, v tomto případě by vaše stávající lístky zůstaly v platnosti. Díky za pochopení! Všichni držíme Dillinger palce! Obscure promotion

The Dillinger Escape Plan se přesouvají do Lucerna Music Baru! Kvůli enormnímu zájmu se koncert mathcorových ikon přesouvá z vyprodaného Rock Café do větších prostor Lucerna Music Bar. TDEP letos definitivně končí. V Lucerna Music Baru se tak unikátní kapela rozloučí tím, co umí nejlépe – živelným koncertem! Očekávejte lavinu energie, která smete všechno a všechny! Speciálními hosty budou i nadále norští jazz blackoví experimentátoři Shining. Nepropásněte poslední šanci naposledy slyšet novátory extrémní hudby. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

THE DILLINGER ESCAPE PLAN, ikona math coru, mají za sebou hard core/punkové začátky, což vysvětluje jejich živelnost a živočišnost a mnohé úrazy členů kapely. Oficiálně vznikají roku 1997, což je letos přesně 20 let. Svými koncerty, plnými energie, propracované muzikantské dokonalosti, která se neznalým jevila jako disharmonie, si jich brzo všímá i Mike Patton a vytáhne Dilliny na společné turné s jeho úchylným projektem Mr. Bungle.

Speciálním hostem na evropském turné jsou k naší radosti norští SHINING, které jste loni mohli vidět v Praze společně s Intronaut.

Vstupenky za 520 Kč v prodeji na www.obscure.cz.

Další akce

Zobrazit celý program