Akce

Thundercat / US, support: Android Asteroid

Datum 05.04.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru550PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Do České republiky se na jaře vrátí virtuózní americký basista, zpěvák a skladatel Thundercat! Držitel Grammy vystoupí se svou kapelou v rámci rozsáhlého světového turné. Pokud si rádi poslechnete moderní fusion R&B, jazzu, soulu a elektroniky, nenechte si tuto mimořádnou koncertní událost ujít.

Před Thundercatem se představí domácí projekt Android Asteroid. Půjde o jediné exkluzivní vystoupení v tomto roce. Android Asteroid totiž připravují materiál na čtvrté album, takže jedinou šanci vidět je letos naživo máte právě 5. dubna!

Thundercat vydá 24. února na labelu Brainfeeder své třetí studiové album Drunk. Deska obsahuje 23 tracků a představuje epickou cestu do mysli hudebního génia. Na albu hostuje hned několik zvučných jmen. Těšit se tak můžeme na jména jako Kendrick Lamar, Pharrell, Michael McDonald (Steely Dan / The Doobie Brothers), Kenny Loggins, Wiz Khalifa, Kamasi Washington a samozřejmě mozek labelu Brainfeeder Flying Lotus.

Thundercat (vlastním jménem Stephen Bruner) je vyhledávaným basistou, který spolupracoval s velkými jmény jako Erykah Badu, Flying Lotus, Kendrick Lamar, Stanley Clarke nebo Suicidal Tendencies. Za kolaboraci s Kendrickem Lamarem na tracku These Walls získal letos svou první Grammy v kategorii Best Rap/Sung Collaboration.

Svou sólovou, hudebními kritiky vysoce ceněnou, produkci vydává Thundercat na labelu Brainfeeder, kterému šéfuje Flying Lotus. Ten se podílel jako producent jak na debutu The Golden Age of Apocalypse (2011), tak i na dalších dvou studiovkách Apocalypse (2013) a The Beyond / Where the Giants Roam (2015). Na oplátku Thundercat účinkoval na posledních třech deskách Flying Lotuse. Zatím posledním studiovým počinem Thundercata je singl Bus In These Streets, který vyšel letos v srpnu a na němž se kromě Thundercata (vocals, bass) podíleli Flying Lotus (programming, editing) a Louis Cole (keyboards, drums, programming).

Thundercata na pražském koncertu doprovodí jeho přátelé Dennis Hamm (keys) a Justin Brown (drums).

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program