Akce

TiNG + AneboAfro (10 let + křest alba) + Hravé Hlasy

Datum 14.05.2019
Doors 19:30
Start 20:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru200Předprodej na webu Lucerna Music Baru213Cena na místě260PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Tři živé kapely (TiNG, AneboAfro, Hravé Hlasy) a pestrobarevná cesta kolem světa s mnoha hudebními styly (reggae, afro, ska, balkan, latino, acappella) během jednoho večera!

TiNG je osmičlenná mezinárodní banda působící v Praze. Kapela si vytvořila unikátní styl, který vychází z rozdílných původů muzikantů a také z rozdílných žánrů (swing, reggae, ska, gypsy, dancehall, drum ‚n bass, hip-hop), které kombinují. Smícháním všeho dohromady kapela připravila značně pestrý koktejl, který do sebe kopnete na jeden zátah! Frontmanem kapely je zpěvák a multiinstrumentalista MC Turner, který po několika letech strávených na cestách po světě zakotvil v České Republice. Za své debutové album Man vs Wild získala kapela cenu Anděl v žánru ska & reggae.

AneboAfro je devítičlenná hudebně-taneční kapela z Bamako, Prahy a Kadaně. Každý z členů hraje na několik nástrojů, čehož kapela využívá k dosažení zvukové pestrosti a nečekaným změnám v aranžích skladeb. Základem rytmiky jsou tradiční západoafrické bubny (djembe, dundun, sangban, kenkeni), které se prolínají v africké polyrytmii a vytváří taneční groove. Nad africkými rytmy zní melodické nástroje (kytara, balafon, klávesy, dechová sekce) a vícehlasý zpěv inspirovaný nejen Afrikou. Kapela zpívá v afrických jazycích Bambara a Susu a také česky, francouzsky a anglicky. Frontmanem kapely je charismatický zpěvák, showman a tanečník Abdul Traore (Mali), který do repertoáru přináší též moderní africké vlivy a autorské texty. Vystoupení AneboAfro je nabité živelnou energií i díky výrazné vizuální složce, kterou představují divoké a svůdné africké tance. Kapela vystupuje v originálních afrických kostýmech a maskách, aby diváky plně vtáhla do atmosféry africké oslavy. Během tohoto večera oslaví AneboAfro 10 let na scéně a zároveň pokřtí své druhé album Djoko Djouku. AneboAfro vystoupí ve speciální velké sestavě včetně mnoha hostů a bývalých členů. Přijďte si užít podmanivé africké melodie, taneční show a rytmickou smršť, která vás zaručeně nenechá sedět! :)

Hravé hlasy – tvořivý sbor LuHawy Goldin (Yellow Sisters), který se svým všeprostupujícím melodickým vlněním dotkne vaší duše. Hravé Hlasy o sobě říkají: „Náš repertoár tvoří především písně z vlastní tvorby. Tématicky se dotýkáme přírody a přírodní spirituality, překvapujeme posluchače i sami sebe, kolik zajímavých zvuků hlas dokáže, když si hrajeme… vylaďujeme tóny, brousíme techniku, tvoříme nové písně, improvizujeme. Každý je sám sebou, přesto všichni dohromady……právě odlétáme na Venuši, poleťte taky.“

O warm-up a after-party se postará RSB (Reggae Sound Buštěhrad).

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program