Akce

UDG, support: Jakub Děkan & Band – VYPRODÁNO

Datum 22.03.2018
Doors 19:30
Start 20:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru280Cena na místě330PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Line up:
19:30 otevření klubu
20:30 Jakub Děkan
21:30 UDG

Jedna z nejpopulárnějších českých klubových kapel má na kontě 5 studivých alb a několik téměř zlidovělých hitů. Každoročně se účastní všech významných hudebních akcí a patří mezi kapely s velmi stabilní a věrnou posluchačskou základnou. UDG přijedou do Lucerna Music Baru v rámci svého jarního klubového turné.

Skupina UDG vyrazí na jarní klubové turné, v rámci kterého se představí i v Lucerna Music Baru. UDG již načerpali síly po náročném závěru minulého roku, v kterém souběžně koncertovali v rámci Rivalové tour s O5&Radeček a Pokáčem a připravovali se na speciální akustický koncert, na němž natočili živé akustické CD a DVD. „V lednu jsme si dali úplnej voraz. Teď musíme dokončit práci na akustickém živáku a připravit jej k vydání. A postupně se začínáme chystat i na jarní šňůru a letní koncertní smršť,“ komentuje přípravy zpěvák Petr Vrzák.

UDG jsou známí jedinečnou koncertní atmosférou. Na jarním turné zazní průřez celou jejich dosavadní tvorbou. Od Hvězdáře z první desky Ztraceni v Inspiracích až po úspěšný singl Atomy z poslední desky Emotikon, který na YouTube překonal hranici 2 milionů zhlédnutí.

„Vydali jsme již pět řadových alb, takže při tvorbě playlistu máme z čeho vybírat. Snažíme se playlist obměňovat, tak aby to bavilo nás i publikum. Bez hitů jako Hvězdář nebo Kurtizána se to ale neobejde,” říká s úsměvem Adam Kupera a dodává: „Atomy dáme jako na desce s Děkysem a vymýšlíme i další pódiová překvapení.”

VSTUPENKY V PRODEJI JIŽ JEN NA POKLADNĚ A WEBU LUCERNA MUSIC BARU A GOOUT.CZ.

Další akce

Zobrazit celý program