Akce

Vlasta Redl s kapelou, hosté: Mensfield, Vojtěch Lavička s kapelou & DJ Michael V.

Datum 04.03.2018
Doors 18:00
Start 19:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru250PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Radio Hey a Colour pořádá pro své posluchače jarní akci – koncert Vlasty Redla, křest EP kapely Mensfield, dalším hostem bude i Vojtěch Lavička s kapelou. Následovat bude after party s Vrtulníkem Michaelem V.

Vlasta Redl – samorostlý všeuměl, skladatel, textař, zpěvák, spisovatel, studiový hráč, aranžér, hudební režisér a producent, který se podílel na téměř 60 albech a je také autorem divadelní a filmové hudby. Jeho hudební tvorba je žánrově nevyhraněná a proto těžko definovatelná, snadno rozpoznatelný je ale jeho osobitý autorsko-aranžerský rukopis, který často kombinuje tradiční melodické a harmonické linie moravského a slovenského folklóru s progresivními prvky současných hudebních směrů (rock, r&b, jazz, funky, blues).

Vojtěch Lavička s kapelou. Nejzkušenější člen kapely Gipsy.cz, a to nejen věkem (33), ale i hudební praxí. Vojta až do patnácti let hrál pouze klasickou hudbu, poté se stal primášem moravského folklorního souboru Rosénka. V roce 1992 spoluzaložil romskou redakci Českého rozhlasu, později moderoval televizní pořady Romale, Prima jízda, Rozhovory a Velký vůz. „Béla“ je autorem hudby k šestidílnému dokumentárnímu cyklu Obrázky z dějin Romů a k divadelním představením divadla Říše loutek, O Mariule a cirkusu Continuo. Navíc složil titulní píseň filmu Deník šílené manželky, ve kterém si zahrál jednu z hlavních rolí. V druhé polovině devadesátých let založil na české hudební etnoscéně známou skupinu Álom, dva roky působil v alternativní kapele Deep Sweeden. Poté založil romské hudební skupiny Do konce a Bench Band, z kterých se rekrutuje většina nynějších členů skupiny Bengas. V současnosti kromě Gipsy.cz hraje i s rodinným triem Surmajů (Jan st., Jan ml. a Petr) v kapele Banda.cz. Je také autorem hudby k filmu Roaming.

Skupina Mensfield zpívajícího právníka Artura Ostrého pokřtí svoje první EP a videoklip Tvá hvězda.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program