Akce

Voila! – křest alba

Datum 05.10.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru200Cena na místě250PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Multižánrová kapela Voila! pokřtí v Lucerna Baru své nové album. To se jmenuje On the Waves a je druhým albem kapely. Kromě již tradiční francouzštiny na něm zazní písně v angličtině, ale i ve slovenštině – mateřštině zpěvačky kapely Zdenky Trvalcové, která je často právem označovaná za slovenskou Zaz. Album, na němž kapela nově využívá i elektronické prvky, vznikalo ve studiu Golden Hive u Filipa Jelínka (J.A.R, Illustratosphere), který se na něm spolupodílel i produkčně. Na albu hostuje 13 skvělých hudebníků, z nichž se většina objeví i na podiu v Lucerně. Deska volně navazuje na první album Décollage, a bylo opět inspirováno příběhy z cest zpěvačky Zdenky.

Na křest si Voila! pozvali i další zajímavé hudebníky. Předkapela sester Lamošových, známých z kapely Hot Sisters, nejprve zahřeje diváky v rytmu swingu. Mezi dalšími hosty, kteří vystoupí společně s VOILA!, se objeví např. raper Jen Hovorka , smyčcový kvartet Kvintesence, zpěvačka Marta Balážova a mnoho dalších. Album pokřtí slovenská zpěvačka Katarzia a o afterparty do pozdních nočních hodin se postará DJ Tom Cortés.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program