Akce

Waka Flocka Flame / US, special guest: DJ Whoo Kid / US

Datum 21.03.2018
Doors 20:00
Start 21:00
Cena na místě690PředprodejeWeb Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro

LINE UP:
20:00 otevření klubu
21:00 DJ Whoo Kid
22:00 Waka Flocka Flame

Jedna z nejvýraznější postav současné americké hiphopové scény, atlantský rapper Waka Flocka Flame vystoupí v rámci svého evropského turné v Lucerna Music Baru. Lekci nekompromisního hiphopu udělí Praze muž, jehož vynikající smysl pro kombinaci groovu, frázování a přímočarých textů doplňuje výrazná image s tetováním a dready.

Kolem Waka Flocky se stále něco děje, v roce 2015 ohlásil kandidaturu na prezidenta USA, bez rozpaků zrušil dobře honorované vystoupení pro jednu z amerických univerzit, když zjistil, že její posluchači nahráli na sociální sítě rasistický song. Má za sebou spoustu výtečných kooperací se stylově rozličnými umělci a formacemi, například píseň Wild Boy s Machine Gun Kelly, který nedávno vyprodal karlínské Forum. Velkému ohlasu se těšil hitový track Hard in da Paint, který má dnes již úctyhodných více než 32 miliónů zhlédnutí na YouTube.

Nahrával s nejprodávanějším interpretem roku 2016, kanadským rapperem Drakem, nebo s hvězdami jako jsou Keith Ape, A$AP, Walem a Roscoe Dashem s megahitem No Hands, se sexy divou Nicki Minaj, ale i se stylově rozdílnými Good Charlotte. Oficiálně remixoval track Kanye Westa Real Friends. Do Prahy přijede v rámci turné k albu Flockaveli II, které po pěti letech vyjde začátkem příštího roku. Jako speciální host večera se představí renomovaný americký DJ Whoo Kid.

Další akce

Zobrazit celý program