Akce

Walk Choc Ice, support: The Atavists

Datum 05.03.2015
Doors 19:00
Start 20:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru200PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Tohle bude parádní večer. Jistě jste nezapomněli na jedenáct let existence divoké crossoverové skupiny Walk Choc Ice. Kapela z východočeského Kostelce nad Orlicí vtrhla na scénu v roce 1992 a v následujících letech se zařadila po bok tehdy tak silných klubových pojmů, jakými byly skupiny Support Lesbiens, Kurtizány z 25. Avenue nebo Jolly Joker And The Plastic Beatles Of The Universe. Během své kariéry předskakovali např. Mucky Pup, Rage Against The Machine nebo Waltari. Walk Choc Ice existovali do roku 2003, kdy se rozpadli a každý muzikant šel za svým dalším hudebním životem. Zpěvák Honza Křížek skončil například v sestavě znovuobnovené rockové legendy Blue Effect, po boku fenomenálního kytaristy Radima Hladíka.

Walk Choc Ice po zcela vyprodaném říjnovém koncertu v rodném Kostelci nad Orlicí “přidávají” další vzpomínkový koncert, který bude zcela jedinečný a nebude se opakovat!

Support: The Atavists

Další akce

Zobrazit celý program