Akce

Xindl X – VYPRODÁNO

Datum 28.02.2017
Doors 20:00
Start 21:00
PředprodejeVYPRODÁNO

Xindl X se na jaře vydá na koncertní turné k albu Kvadratura záchranného kruhu. V Lucerna Music Baru se objeví hned 2 večery za sebou – 28. února a 1. března. Hostem bude Petr Lűftner, kterému Ondřej Ládek produkoval debutové album Až se příště narodím.

Na nové desce, která vychází 23. září 2016, využívá Xindl X převážně akustické nástroje a míchá pop s folkem a dalšími styly, stejně jako tomu bylo na předchozí úspěšné desce Čecháček Made. Na rozdíl od těch předchozích se ale Xindl X na této snaží o to, aby písně měly stejnou náladu a energii jako ji mají na koncertech. Proto album vznikalo bez jakýchkoliv hostů, pouze v pětici muzikantů, která s ním pravidelně vystupuje.

Z nového alba představil už počátkem roku skladbu Na vodě, která se přes půl roku držela na čele našich hitparád, a před týdnem zveřejnil i druhý singl – baladu POPELKA. Na klip, který k němu vytvořil Xindlův dvorní výtvarník Ondřej Pfeiffer, se můžete podívat dole.

Album vzniklo ve studiu DC Sound ve složení: Xindl X (zpěv, akustická kytara, hudba a texty) Dalibor Cidlinský jr. (produkce a hudební režie, piano, banjo, mandolína, akustická kytara), Jan Cidlinský (housle, baskytara, kontrabas), Lukáš Bundil (elektrická kytara), Milan Matoušek (akustická a elektrická kytara) a Emil Valach (bicí). Producentem desky byl – stejně jako u posledních tří Xindlových alb – Dalibor Cidlinský jr.

Koncert je vyprodaný

Další akce

Zobrazit celý program