Akce

Zrní & Korben Dallas / SK – Dvojkřest CD

Datum 15.12.2015
Doors 19:30
Start 20:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru250Cena na místě350PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Nedávno se oběma kapelám dostalo stejné pocty, a to na nejprestižnějším festivalu ve své zemi, kdy odehráli koncert v doprovodu symfonického orchestru. Zrní vystoupili na hlavním pódiu festivalu Colours of Ostrava s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Korben Dallas zahráli na festivalu Bažant Pohoda spolu se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu v programu Korben Dallas Symphony. Nyní se od symfonických orchestrů navracejí zpátky do klubů, kdy se na základě pozitivních zkušeností rozhodli opět spojit síly pro podzimní turné.

Zrní na koncertě pokřtí živé album, které vzniklo na akustickém koncertě v létě na Střeleckém ostrově v Praze. Album bude k dostání v limitované edici pouze na koncertech kapely. Poprvé k dostání právě na tomto koncertě. Jedná se o vůbec první vydaný záznam živého vystoupení v historii skupiny.

Korben Dallas pokřtí album s názvem Kam ideme, které natočili spolu se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu. Album obsahuje písně Korben Dallas v upraveném aranžmá pro velký orchestr plus dvě zcela nové písně. V písni Sen hostuje Aneta Langerová.

Line up:
19:30 – open doors
20:30 – Korben Dallas
21:45 – Zrní

Další akce

Zobrazit celý program